Нагороди АБУ

Премія імені академіка М.С.Буднікова.

Премія Академії будівництва України імені академіка М.С.Буднікова (далі “Премія”) є відзнакою Всеукраїнської громадської організації – Академії будівництва України.

 “Премія” заснована в пам’ять вченого у галузі технології та організації будівництва, заслуженого діяча науки і техніки УРСР академіка М.С. Буднікова на відзнаку особистих або колективних досягнень.

 “Премією” можуть бути відзначені фахівці будівельної галузі – громадяни України та інших країн за особистий і колективний внесок і високі досягнення в будівництві (проектування і спорудження об’єктів). галузевій науці, промисловості будівельних матеріалів, підготовці і перепідготовці кадрів: за підготовку учбових посібників, монографій; плідне співробітництво з міжнародними організаціями, а також в інших сферах будівельної діяльності.

Лауреати премії імені академіка М.С.Буднікова”, отримують відповідні посвідчення, диплом і медаль.

Положення Про про Премію АБУ ім. М.С. Буднікова

 

 Вчене звання «Доктор будівництва».

       Вчене звання «Доктор будівництва» Академії будівництва України є визнанням заслуг конкретної особи у розвитку теорії і практики будівельної справи в рамках Академії.

      Вчене звання «Доктор будівництва» Академії присуджується Президією Академії на основі рішення Кваліфікаційної ради, яке вона приймає після обговорення доповіді здобувача.

      Введення вченого звання доктор будівельних наук Академії обумовлено наступним:

  • висвітлення науково-технічних досягнень фахівців галузі, які отримані в результаті наукової та практичної діяльності;
  • впровадження новітніх досягнень у виробництво; підвищити престиж і авторитет кращих фахівців галузі;
  • створення моральних стимулів для підвищення науково-технічної кваліфікації фахівців галузі.

   Вчене звання «Доктор будівництва» Академії присуджується членам Академії, а також фахівцям галузі, які мають глибокі професійні знання та вирішили значні наукові, технічні, організаційні або економічні проблеми в галузі будівництва та промисловості будівельних матеріалів, мають вищу фахову освіту.

Рішення про допуск до захисту доповіді на здобуття вченого звання «Доктор будівництва» Академії приймає Кваліфікаційна Рада Академії на основі клопотання відповідних за фахом відділень Академії.

            «Доктор будівництва» Академії отримує диплом встановленого зразка, який підписує Президент Академії будівництва України та голова Кваліфікаційної Ради .

 

Велика срібна медаль Академії будівництва України.

З метою заохочення творчих і наукових досягнень в області будівництва заснована  Велика срібна медаль Академії.

Велика срібна медаль і диплом до неї присуджуються на конкурсній основі ученим і інженерам будівельних спеціальностей – громадянам України, за кращі проекти за якими здійснено будівництво, за науково-дослідні та проектно-конструкторські розробки, за рахунок яких отриманий значний соціальний ефект, побудовані об’єкти, опубліковані наукові праці , монографії та підручники.

Для нагородження авторів кращих робіт встановлюються 3 номінації.

  • За кращий інженерний проект, здійснений в будівництві
  • За кращу опубліковану роботу в галузі будівельної науки
  • За кращий інноваційний проект, здійснений у будівництві (розробка і впровадження новітніх будівельних конструкцій і матеріалів, нових технологій будівництва, засобів механізації, системи нормування і стандартизації у будівництві.

Положення Про Велику срібну медаль АБУ

Положення Про Велику срібну медаль АБУ за номінаціми (Конкурсні комісії)

 

«Срібний нагрудний знак Академії будівництва України»,  виготовлений із срібла 925 проби, розмір 25 мм, колодка покрита емаллю кольорів державного прапора.

      Знак є представницькою відзнакою і служить для нагородження членів Академії, громадян України та інших держав, за особистий внесок у розвиток Академії будівництва України. 

 

Ювілейні нагороди.

    

 

Comments are closed.