Видання

“ВІСНИК АБУ”

 

ВІСНИК №27за 2018рік

ВІСНИК №28 за 2019рік

ВІСНИК №29 за 2020-2022 роки

ВІСНИК №30 за 2023 рік

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Періодичні видання.

Ювілейні видання.

Розділи ювілейної книги “Академія будівництва України. Роки творення”.2018 рік.  присвячені системному розкриттю всіх етапів будівництва та діяльності відділень і членів АБУ, навчальних закладів, наукових та проектних установ, будівельних організацій, що входять до складу Академії.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Академія будівництва України – 15 років звершень». 2008 р.  Ілюстроване видання про відомих будівельників, вчених, інженерів, архітекторів – членів Академії, які роблять значний внесок у розвиток будівельної індустрії України.

«Академія будівництва. Справи та особистості», 2011 рік.   До 20-ї річниці Незалежності нашої Держави В книзі відображена історія розвитку організації, діяльність за 19 років та досягнення окремих особистостей – членів Академії.

«Академія будівництва України. Творчі досягнення колектівів та особистостей», 2013 рік.  Показані здобутки і досвід науково-виробничої праці, успішного керівництва науковими та проектними організаціями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Збірки.

 

Монографія «Чорнобиль: післяаварійна програма будівницва», 1998 р. Під редакцією Г.К. Злобіна та В.Я Пінчука. Книга присвячена аналізу дій будівельних комплексів СРСР  у 1986-1988 роках та України 1986-1996  рр. в умовах після Чорнобильської катастрофи.

Енциклопедична збірка «Галерея портретів українських будівельників». 2014 р. Містить у стислій формі інформацію про життя, наукові праці, діяльність, досягнення науковців-будівельників, докторів і кандидатів наук, заслужених діячів-будівельників і лауреатів Державних премій.

«Будівництво. Видатні інженери України»: Біографічно-енциклопедичний збірник. – Київ: Укрархбудінформ, 2001.  У книзі наведено інформацію про виробничу діяльність українських інженерів-будівельників й працівників промисловості будівельних матеріалів, починаючи з довоєнних років.

Збірник відзначених Державними та фаховими преміями робіт будівельної галузі «Будівництво. Лауреати Державної премії в галузі науки і техніки України та премії АБУ ім. академіка М.С. Буднікова» 2004 р.

Comments are closed.