Опитування в рамках проєкту «The BRIDGE»

 

 

 

Шановні друзі, колеги, партнери!

У рамках реалізації Програми міжнародної співпраці Європейського Союзу ERASMUS проєкту «The BRIDGE» («Bridging the gap between university and industry: Master Curricular Supporting the Development of Green Jobs and Digital Skills in the Ukrainian Building Sector» /«Інноваційна магістерська навчальна програма, що підтримує розвиток зелених робочих місць і цифрових навичок в українському будівельному секторі») проводиться опитування різних цільових груп, метою якого є розробка освітніх програм та компонентів для підготовки магістрів.  

 

Такий зворотний зв’язок дозволить нам поліпшити якість освітніх послуг та підготувати фахівців у відповідності до потреб ринку, а висловлені Вами пропозиції будуть враховані при розробці освітніх програм та їх компонентів.

Ваша персональна участь у анкетуванні вплине на впровадження BIM технологій  в освітній процес та відповідні результати навчання.

Ваша анкета є анонімною.

Результати опитування будуть опрацьовані нашою командою, використані в узагальненому вигляді та стануть основою розроблених в подальшому освітніх магістерських програм. 

 

Ваша думка є важливою для нас. Будь ласка, приділіть кілька хвилин свого часу. Для участі в опитуванні, перейдіть за посиланням нижче та надішліть нам свої відповіді:

– опитування роботодавців: https://forms.gle/6784EU7VjwCsRSux5

– опитування викладачів: https://forms.gle/TiA9v6Wf4snAT5wx7

– опитування випускників: https://forms.gle/tdZAhqY1EuqbhAuV9

– опитування студентів: https://forms.gle/Mm2XgcaSaoEEZDTYA

 

Дякуємо Вам за Ваш час та співпрацю! 

Comments are closed.