Крулий стіл 28.01.2021

28 січня 2021 року Академія будівництва України провела круглий стіл «Напрямки розвитку Академії будівництва України в сучасних умовах», який відбувся у  Київському національному університеті будівництва і архітектури.  На порядку денному питання – можливі напрямки діяльності Академії в сучасних умовах. Як зазначив у своєму виступі Президент Академії будівництва І.І. Назаренко,  необхідною умовою існування АБУ є розробка та впровадження нової стратегії роботи організації.

Варіантів розвитку було запропоновано декілька.

Член правління корпорації  «Укрбуд», радник президента АБУ Ю.К.Пелих,  звернув увагу на неможливість за положень існуючого Статуту наповнювати бюджет АБУ за рахунок внесків організацій –  колективних членів. Тому необхідно визначити нову форму співпраці.

Ректор КНУБА, віце-президент АБУ П.М. Куліков вважає, що Академію будівництва обов’язково треба зберегти. Першочерговим завданням, на його думку, слід переглянути склад Академії, виключити тих,  хто втратив зв’язок з АБУ.

С.Т. Сташевський, перший віце-президент Будівельної палати України, член Президії АБУ –   виніс на розгляд пропозицію щодо створення в структурі Академії відповідний Інжиніринговий центр, як це зроблено в Будівельній палаті, з метою заробляти на його діяльності.

Ректор ПГАСА, М.В. Савицький, вважає, що АБУ має існувати на основі розробки наукових та освітянських програм з наданням відповідних сертифікатів АБУ.

А.В. Ковров, ректор ОДАБА зазначив, що в Одеському територіальному відділенні ведеться активна робота з вилучення з його складу тих, хто не виконує статутні зобов’язання та залучення перспективної молоді.

 

Реєстр заходів

План заходів

 

Comments are closed.