Портфоліо Кулікова П.М.

У 1971р. закінчив Технічне училище у м. Сєвєродонецьку.
У 1979р. Київський інженерно-будівельний  університет.

Працював майстром, виконробом, начальником дільниці, головним інженером будівельного управління №2, начальником будівельного управління тресту «Київміськбуд» №1 та начальником БМУ в домобудівельному комбінаті №4 Головкиївміськбуду.

Пройшов усі ланки будівельного підприємства: від працівника до керівника. Зрозумів важливість професії «інженер», коли організовував дільницю для підземних комунікацій, як головний інженер БУ-5 Київміськбуду. Вважає це місце роботи значущим для себе.

1991-1993рр. – працював на посадах заступника проректора, директора ВО «Прогрес» Київського політехнічного інституту. Тут зрозумів, що освіта – основа економіки будь-якої держави. Тому цю роботу вважає, в певній мірі, віховою.

1993-2013рр. працював у Міністерстві освіти і науки України: директор ДП «Освіта», начальником управління розвитку і матеріального будівництва, начальником головного управління розвитку та фінансового контролю, директором департаменту економіки та соціального розвитку, заступником Міністра науки та освіти. – керівником апарату.

У 2012р. його запрошують на посаду ректора КНУБА. На виборах на цю посаду отримав рекордні 99% голосів.

За шість років роботи в тісній співпраці з колективом вдалося підняти КНУБА з шостої на першу сходинку рейтингу серед будівельних університетів України.

Автор понад 176 науково-методичних публікацій.

Очільник Спеціалізованої ради КНУБА із захисту дисертацій Д 26.056.03, керує науково-виробничою лабораторією з випробувань будівельних матеріалів. Науковий керівник двох докторських і чотирьох кандидатських дисертацій.

Віцепрезидент Будівельної палати та Академії будівництва. Голова ради ректорів Київського регіону. Нагороджений Орденом «За заслуги» (Україна) III і II ступенів, іншими державними, духовними та галузевими  нагородами.

Активно займався спортом, отримав звання майстра спорту у боксі – 1972р.

Comments are closed.