Портфоліо Перегінця І.І.

В 1991 р. закінчив Дніпропетровського інженерно-будівельного інститут;
З 1991 р., працював майстром, виконробом, начальником дільниці тресту «Херсоноблагробуд».
В 1998 р. пройшов спеціалізоване навчання та отримав сертифікат Уряду Манітоби (Канада) як фахівець з будівництва енергоефективних малоповерхових житлових будівель.(м. Вінніпег)
З 2003 по 2007 р. р. очолював корпорацію «Міжнародна будівельна корпорація «Україна-Канада» (м. Дніпропетровьск) та найбільший в Європі містобудівний проект «Золоті ключі», площею 210 га.
В 2012 р. на базі науково-дослідного інституту будівельних конструкцій (НДІБК м. Київ) захистив дисертацію на тему «Малоповерхові споруди з дерев’яним каркасом для будівництва доступного житла».

За період професіональної діяльності (1991-2018 р.р.)  керував організацією, проектуванням та будівництвом понад 667 індивідуальних житлових будинків на всій території України.
В 2011 р. внесений до «Книги рекордів України» за організацію і будівництво двоповерхового індивідуального житлового будинку, загальною площею – 98 м.кв., оздобленого, з кліматичним обладнанням та меблями, за 19 календарних днів та найменшою трудоємністю – 0,98 людино*день/м.кв.

Є автором та безпосереднім керівником реалізації концепцій інноваційного будівництва «Optima House», що включена до проектів «Європейського Альянсу Активних Будинків» ( м. Брюссель) та «Business House» енергоефективного житлового будівництва з генерацією енергії та продажем її в загальнонаціональну мережу.

В 2016 р. за ініціативою Перегінця І.І., створене нове відділення Академії будівництва України -«Міжгалузевий науково-виробничий кластер інноваційного будівництва». Діяльність кластеру направлена на практичне впровадження інноваційних технологій та новітніх форм організації будівельного виробництва в Україні , у відповідності до світових стандартів енергоефективності, екологічності, комфорту та довговічності експлуатації споруд на протязі життєвого циклу.

Станом на 2018 р. впроваджує політичну концепцію з економічно-соціального розвитку домогосподарств України, як основної ланки добробуту та розвитку країни в цілому, шляхом зменшення комунальних витрат та збільшення доходів від продажу вторинної сировини та електроенергії.

Дійсний член Академії будівництва України. Директор науково-технічного центру АБУ. Керівник відділення «Міжгалузевий науково-виробничий кластер інноваційного будівництва України». Голова правління ГО «Інститут доступного житла». Керівник програм ОК «Житлово-будівельний кооператив «Доступне житло України». Кандидат технічних наук. Доцент Київського Національного Університету Будівництва і Архітектури (КНУБА).

Comments are closed.