Правила е-тендеру інвесторів

1. Замовник е-тендерцу інвесторів з ліцензії на втілення новації надсилає АБУабо Біржі е-лист з наступними тендерними документами:

1) Замовлення тендеру з зазначенням його назви та контактів замовника;

2) Інформацію, за стандартами АБУ, про новацію з матеріалами до відповідної наявної стадії її втілення: ідеї, опису новації, експертизи (прагматичності на ефективності), комерційної пропозиції її інновації, бізнес-плану інновації, втілення новації, адаптації новаці, розширення та масштабування);

3) Сума роялті від інновації та результати її котирування;

4) Терміни дії ліцензії на новацію та порядок її оплати;

5) Проект стандартизованого ліцензійного договору;

6) Діапазон термінів проведення торгів на аукціоні націнок.

2. Е-тендер проводиться як е-аукціон націнок серед інвесторів, обраних замовником з їх реєстру АБУабо Біржі. Таким чином, кваліфікацію інвесторів проводить замовник на підставі верифікованих даних з їх компетентності та портфоліо з новацій та інвестицій.

3. Для участі у тендері замовник та обрані їм інвестори повинні забезпечити фінансові гарантії укладання та виконання ліцензійного договору.

Сума цих гарантій дорівнює сумі, яка складається:

– з максимальної передплати заліцензію, передбаченої у договорі;

– з можливих неустойок, ймовірну суму яких визначає Біржа;

– з суми франшиз за договорами страхування професійної відповідальності та або фінансових ризиків (ризиків несплати зобов’язань).

Замовник оплачує суму фінансових гарантій на рахунок Біржі для гарантійних внесків до розсилки запрошень на тендер обраних їм інвесторів, а вони – після отримання документів тендеру, але до зазначеного часу відкриття торгів.

4. Для участі у е-тендері обраним інвесторам надсилається у електронній формі тендерні документи за 48 годин до початку торгів на аукціоні націнок.

5. Форма аукціону відкрита. Торги проводиться у чаті, відкритому на Біржі для участі всіх інвесторів, де вони бачать усі пропозиції % націнки учасників торгів.

6. Учасники аукціону можуть писати у чаті тільки цифри пропозиції своєї націнки, яка повинна бути більшою за всі попередньо зазначені у цих торгах.

7. Шаг у торгах – 1% (один відсоток) знижки від мінімального котирування ліцензії.

8. Час торгів  – з часу відкриття чату з цих торгів до встановленої їхньої граничної дати та часу (дедлайну).

9. Переможець торгів – учасник е-аукціону, який першим запропонував найбільший відсоток націени від мінімального котирування ліцензії.

10. Переможець торгів та їх Замовник зобов’язані укласти договір, зазначений у тендерних документах та  протягом 24 годин надіслати його примірник Біржі.

11. Штрафні санкції, що сплачуються Біржі учасником аукціон винним за порушення:

1) терміну укладання договору та дорівнюють сумі фінансової гарантії;

2) правил написання пропозицій у чаті – 10 % від суми фінансової гарантії.

12. Арбітраж, розгляд усіх суперечок щодо застосування штрафних санкцій, проводить третейський суд Біржі.

 

Comments are closed.