Ювілеї

АБУ

У 2020 році відзначили свій ювілей провідні заклади вищої освіти будівельного профілю на базі яких діють територіальні відділення.

Президент Назаренко Іван Іванович від себе та імені всього будівельного, виробничого, наукового та освітнього загалу Академії будівництва України привітав:

 • Київський національний університет будівництва і архітектури,
  в особі Кулікова Петра Мусійовича
 • Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»,
  в особі ректора Онищенка Володимира Олександровича
 • Одеську державну академію будівництва та архітектури,
  в особі ректора Коврова Анатолія Володимировича;
 • Придніпровську державну академію будівництва і архітектури,
  в особі ректора Савицького Миколи Васильовича;
 • Харківський національний університет будівництва та архітектури
  в особі ректора Чередника Димитрія Леонідовича;

весь професорсько-викладацький склад, співробітників, аспірантів, студентів та випускників з визначною датою.

Шлях, який пройшли Університети та Академії – це роки завзятої роботи, наукового і творчого пошуку сотень викладачів, заслуженого визнання і успішної практичної діяльності декількох сотень тисяч випускників.

Продовжуючи свої кращі традиції, навчальні заклади створюють умови і можливості для творчого розвитку, підтримує культ знань і прагнення студентської молоді до досягнення успіху. Відкритість і прагнення до співпраці, високий професіоналізм викладачів, потужний інтелектуальний потенціал, безперечно, є надійним фундаментом для подальшого динамічного та інноваційного розвитку ЗВО та дозволяє і надалі впевнено тримати «високу планку» якості будівельної освіти.

Щира подяка всім за багаторічне плідне співробітництво, постійну підтримку в наших спільних починаннях. Подальшого процвітання, стабільності, впевненого руху вперед, значущих професійних досягнень і злагодженої роботи колективу, студентам – терпіння в навчанні, творчої енергії, відмінних оцінок; викладачам – професійних здобутків і гордості за своїх випускників !

Comments are closed.