Засідання 11.03.2021

11 березня 2021 року відбулося чергове засідання Президії Академії будівництва України на якому розглядалися наступні питання:

  • Пропозиції щодо продовження повноважень діючого складу Президії та повноважень президента.

Згідно з рішенням Президії ГО «Академія будівництва України» від  05.03.2020 року були продовжені повноваження діючої Президії  та  президента ГО «Академія будівництва України» І.І. Назаренка . Термін дії повноважень президента спливає 01.04.2021 року. Значна кількість проектів діяльності  Академії потребують доопрацювання.

Виходячи з цього Президією вирішено, у зв’язку з необхідністю виконання наміченого плану дій та неможливістю, на даний час, проведення Загальних (звітно-виборних) зборів Академії відтермінувати на І кв. 2022 року та продовжити повноваження діючої Президії та президента ГО «Академія будівництва України» – І.І. Назаренка до 01.04. 2022 р.

 

  • Про ініціативу відділення «Індустріального будівництва» (ІБ) щодо створення Асоціації «Надійність будівель і споруд» Академії будівництва України (Асоціації НБС АБУ).

                   Заслухавши інформацію керівника відділення «Індустріального будівництва» (ІБ) АБУ  В.І.Савенка та дійсного члена, В.Б.Крицького про ініціативу ІБ АБУ щодо створення Асоціації «Надійність будівель і споруд» Академії будівництва України (Асоціації НБС АБУ).

Президія відзначила, що ініціативна пропозиція відділення IБ АБУ щодо створення Асоціації НБС АБУ є перспективною і може бути рекомендована до впровадження (реалізації).

              Прийнято рішення створити в форматі структурного підрозділу Академії будівництва Асоціацію «Надійність будівель і споруд» АБУ (скорочено – «Асоціація НБС АБУ»),  як «експериментальний» підрозділ – на термін 1 (один) рік, а за підсумками річного експериментального періоду Президією АБУ розглянути затвердження функціонування «Асоціації НБС АБУ» на постійній основі. Призначити керівником «Асоціації НБС АБУ» члена відділення ІБ АБУ, к.т.н., академіка АБУ, Доктора будівництва АБУ В.Б.Крицького;  заступником керівника «Асоціації НБС АБУ» – керівника відділення І) АБУ професора, академіка АБУ В.І. Савенка.

         Доручити академікам АБУ В.Б. Крицькому  і В.І.Савенку  організувати і здійснити розсилку проекту «Положення про організаційні засади створення і діяльності Асоціації «Надійність будівель і споруд» Академії будівництва України (Асоціації НБС АБУ) членам Президії АБУ з метою узагальнення  відгуків та пропозицій щодо змісту документу для його коригування і затвердження в статусі діючого на постійній основі.

 

 

 

 

Comments are closed.